Shopping cart

Subtotal $0.00

View cartCheckout

Credibly synthesize visionary systems before functionalized channels. Dynamically enable intermediated relationships through.

Program spokojná sama so sebou

  • Domov
  • Program spokojná sama so sebou

Program spokojná sama so sebou - premena

Projekt SPOKOJNÁ SAMA SO SEBOU je zameraný na pomoc ženám s nízkou sebedôverou. Zahŕňa komplexnú premenu – cvičenie, motiváciu, nastavenie stravy, zohľadňujúcej zdravotný stav, módny styling, úpravu vizáže, koučing – konzultácie, rady, odporúčania a záverečné fotenie.

Monika Valuchová • autorka projektu

Už 27 rokov motivujem ľudí k tomu, aby zo seba dostali to najlepšie, aby sa zbavili obmedzení a posúvali sa vyššie. Nedávam návody na použitie, ktoré som si niekde prečítala. Píšem svoj vlastný príbeh, odovzdávam svoje vlastné skúsenosti. Slová a vety skladám vo svojej vlastnej hlave. Nepotrebujem sa nikomu podobať. Ak totiž chceme byť ako niekto iný, prestávame byť sami sebou. Druhí nás môžu inšpirovať, ale kráčať už potom musíme cestou, na ktorú nás pozýva naše srdce – vlastnou, jedinečnou a originálnou.

Kto sa o vás postará?

Monika Valuchová  •  motivačná trénerka

Od ranného detstva sa venovala športu (stolný tenis, gymnastika, atletika, fitness) a tancu (balet, scénický tanec, latino dance). V roku 1996 založila tanečnú školu, v ktorej dodnes vedie deti, dievčatá a ženy láske k tancu. V decembri 2008 získala certifikát Zumba Fitness a stala sa tak jednou z prvých inštruktoriek zumby na Slovensku. V roku 2012 sa stala členkou Czech Beto Teamu za Slovenskú republiku ako predskokan Beta Peréza (zakladateľa zumby) v 02 Aréna Praha. Od roku 2007 organizuje úspešné fitness pobyty. Má dar inšpirovať a povzbudzovať ľudí k prekonávaniu prekážok a vlastných obmedzení. 

Veronika Hanáková  •  výživová špecialistka

Vyštudovala Fakultu chemickej a potravinárskej technológie STU, Ústav biochémie, výživy a ochrany zdravia. Počas pôsobenia na fakulte rozoberala problematiku obezity, jej prevenciu a liečebné metódy. Dosiahla ocenenie za diplomovú prácu na vývoji Netradičných výrobkoch – hodnotenie kvality, zdravotnej prospešnosti a potravinovej bezpečnosti. V súčasnosti je nutričným expertom v oblasti výživy, diagnostiky, dietológie a patofyziológie. Rozvíja poradenskú a lektorskú činnosť – prepojenie výživy a športu. Venuje sa rozvoju a úprave zdravotného stavu a kondície nielen u bežnej populácie, ale rozoberá aj problematiku intolerancií a vplyvu stravy na výkon a regeneráciu. Za rok aktívnej činnosti v oblasti nutričného experta dosiahla ocenenie za úbytok 670 kg so 120 klientmi. Aktívna spolupráca s médiami – Teleráno, V siedmom nebi, Klub na 3, Hospodárske noviny, Fit Štýl, Nový Čas a ďalšie. 

Pavla Valentová  •  módna stylistka

Pôsobila v Českej Republike ako poradca obliekania. Školila sa u najlepšej módnej štylistky Klaudie Marčekovej. Pomáhala vylepšovať šatník mnohým úspešným ženám. Na Slovensku sa spriatelila s Jankou Pištějovou, ktorá sa stala jej veľkým vzorom. Objavuje krásu slovenskej módnej tvorby a aktívne sa ako hosť zúčastňuje prestížnych udalostí BMD. Má bohaté kontakty v módnej brandži. Okrem slovenskej módnej tvorby sa inšpiruje hlavne talianskou. 

Iveta Hasová  •  estetická klinika

Je uznávanou slovenskou dermatologičkou, majiteľkou kliniky MEDISKIN, ktorú založila v roku 2004, ako jedno z prvých špecializovaných pracovísk estetickej medicíny na Slovensku. Dnes patrí jej odborný lekársky tím k absolútnej špičke a z hľadiska prístrojového vybavenia ponúka klinika to najlepšie z najnovšieho v oblasti estetickej medicíny. Vďaka tomu konkuruje najprestížnejším centrám v západnej Európe aj zámorí. Špecializuje sa výlučne na injekčné antiagingové postupy konceptu beautyphication, predovšetkým aplikáciu botulotoxínu a výplňové techniky Code lift, tekutý lifting a profiloplastiku. Pravidelne sa zúčastňuje  na vzdelávacích kongresoch a workshopoch a pôsobí ako certifikovaná školiteľka pre výplne z radu Restylane a Belotero. Je členkou národných dermatologických asociácií a medzinárodných vedeckých skupín ako ESLD, ESCAD. Na Slovensku patrí ku kľúčovým mienkotvorným odborníkom v oblasti estetickej medicíny. 

Zora Inka Grohoľová  •  koučka a mediátorka

Koučingu sa intenzívne venuje od roku 2011. Používa metódu Brain Based Coaching, ktorá je založená na najnovších poznatkoch neurovedy o fungovaní ľudského mozgu a na využívaní týchto poznatkov pre lepšiu komunikáciu, osobnú motiváciu a riadenie tímov. Pracuje s desiatkami individuálnych klientov z mnohých krajín, s partnerskými dvojicami a pracovnými tímami. Spolupracuje s TV Markíza, RTVS a inými médiami, kde sa venuje témam vzťahov, efektívnej komunikácie a riešenia konfliktov. Klienti oceňujú jej schopnosť vytvoriť motiváciu a dosiahnuť výrazný posun aj v oblastiach, v ktorých sa im to dlhodobo nedarilo. 

Viktória Ragan  •  vlasová štylistka

Absolventka Medzinárodnej akadémie krásy. Študovala u známych ruských kaderníckych hviezd – Georgy Kot, Ruslan Tatyanin, Tony Puskhareva, Antonin Romanov. Svoju kariéru začala moderátorka TV novín. Neskôr sa presťahovala do Rakúska, kde sa aktívne zúčastňovala medzinárodných módnych prehliadok a súťaží krásy – hosťujúca štylistka Miss Union 2017, vlasová štylistka Mrs. Rakúsko 2018, hlavná štylistka Miss Vienna, osobná štylistka Mrs. Universe 2020. V súčasnosti stála vlasová štylistka na viedenských plesoch. Sprevádza debutantky, ktoré sú prísne vyberané na najznámejšie plesy vo Viedni. Robila vlasy stovkám neviest. Úzko spolupracuje s rakúskymi módnymi návrhármi. Pravidelne poskytuje rozhovory módnym časopisom – Merlaine, LOfficiel Österreich, Insidersua, Cosmopolitan. Má úzke kontakty v dizajnérskom a módnom priemysle. 

Lenka Šóošová  •  makeup artist

Vyštudovala umelecké maskérstvo. Po skončení školy pracovala v RTVS, kde participovala na výrobe rozprávok a inscenácii. Popri práci v RTVS bola súčasťou prestížnych prehliadok a vlasových show organizovaných na Slovensku. Neskôr nastúpila do TV MARKÍZA, kde v súčasnosti pracuje ako moderátorka. Ako maskérka sa realizovala 19 rokov na podujatiach Miss Slovensko, Let’s Dance, Slovensko má talent, Nevesta pre milionára, Bailando, Big Brother, Československo hľadá Superstar, Talentmánia, Orange Fashion, Ples v opere, Nový čas pre ženy – zmena image a ďalšie.

Jena Šimková  •  profesionálna fotografka

Absolventka Filmovej akadémie múzických umení v Prahe, odbor umelecká fotografia. Venuje sa módnej, reklamnej a portrétnej fotografii. Spolupráca s väčšinou slovenských ženských časopisov, pre ktoré fotografovala/fotografuje módne editoriály – Eva,Emma, Slovenka,Móda, Dievča, Harmónia, Beauty & Woman, Hair & Beauty. Je členkou Slovenskej výtvarnej únie a Združenia slovenských profesionálnych fotografov. Svoju umeleckú tvorbu prezentuje na výstavách doma aj v zahraničí. Spolupracovala so známymi výtvarníkmi a módnymi návrhármi: Lea Fekete, Karol Weisslechner, Marcel Holubec, Boris Hanečka, Dana Voda, Jana Kuzmová, Michaela Ľuptáková, Kata  Kissoczy, Silvia Fedorová, Vladimíra Bebčáková, Monika Laceková, MIKLOSKO, Andrea Volkamer, Veronika Lokajíčková, Lukáš Krnáč, Kristián Stanko, Silvia  Zrebná, Lenka Sršňová a daľší.  

MÁTE ZÁUJEM O PREMENU ?

Úvodná 60 minútová konzultácia – 50 EUR.
Napíšte nám na info@ladansa.sk.